woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
طراحي سايت و توليد نرم افزار تحت وب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :arg
تاريخ: ۱۵ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۷:۱۵

 

راز شگفت انگيز مديران موفق چيست؟

 

CRM يك راه تضمين شده براي مديريت آسان

نرم افزار CRM - مديريت ارتباط با مشتريان


 

اجازه دهيد با يك مثال مرتبط توضيحات مربوط به نرم افزار CRM را شروع كنم. يك رهبر اركستر هميشه بهتر از تمام گروهش نواختن ساز را بلد است، اما هيچ وقت خودش ساز نمي‌زند. او به جاي اينكه ساز بزند اعضاي گروه خود را هدايت مي‌كند تا زيباترين قطعات نواخته شود.

شما هم اگر مي‌خواهيد در كسب و كارتان پيشرفت و رشد زيادي داشته باشيد، بايد همانند رهبر اركستر از نواختن ساز دست بكشيد. البته اين به معناي بيكار ماندن نيست، بلكه بايد مثل رهبر اركستر كارهاي ارزشمندتري انجام دهيد تايك موسيقي دلنواز خلق شود.

 

مهم ترين كار در مديريت چيست؟

مهم‌ترين كار در مديريت ساختن اهرم است. همانطور كه مي‌دانيد اهرم وسيله اي است كه توسط آن مي‌توان با نيروي كمتر بارهاي سنگين تري را جابه جا كرد.

مطمئنم پس از مدتي اسفتاده از نرم افزار CRM تاييد مي‌كنيد كه اين نرم افزار يكي از اهرم هايي است كه باعث پيشرفت و رشد در كسب و كارشما شده است.

 

چند مشكل رايج مديران

 • اگر من نباشم كارمندان كار نمي‌كنند.
 • وظايف كارمندان در زمان مشخص انجام نمي‌شود.
 • اگر به كارمندان آزادي و اختيار بدهيم سواستفاده مي‌كنند.
 • نمي‌توانيم دلايل تعلل در كارهاي شركت را شناسايي كنيم.
 • نمي‌توانيم به راحتي آمار و گزارشات دقيقي براي تحليل داشته باشيم.
 • پيگيري‌ها به موقع انجام نمي‌شوند و مشتريان احتمالي از دست مي‌روند.

 

اين مشكلات برايتان آشناست؟

حالا راه‌هايي كه با CRM مي‌توانيد بر مشكلاتي كه عنوان شد و بسياري از مشكلات ديگر كه ممكن است در كسب و كار با آن مواجه شده باشيد را برايتان مي گويم.

با استفاده از نرم افزار CRM نيازي نيست هميشه در محل كار حضور فيزيكي داشته باشيد تا كارمندان كار خود را به خوبي انجام دهند. بلكه مي‌توانيد در هر مكاني كه هستيد با دسترسي به اينترنت كسب و كار خود را مديريت كنيد. با استفاده از نرم افزار CRM كارمندان مي‌دانند كه كم كاري و يا هر گونه سوءاستفاده ايي از چشم شما مخفي نخواهد ماند و هچنين گزارشاتي كه از نحوه عملكرد آنها بدست مي‌آوريد مي‌تواند باعث ايجاد انگيزه براي آنها بشود و كارها هميشه به خوبي انجام بپذيرند.

طبيعتا براي شما و ساير اعضاي شركت اتفاق افتاده كه به دليل مشغله كاري، بعضي از وظايف به موقع انجام نشده و يا خيلي پيگيري‌هايي كه مي‌توانستند مشتريان احتمالي را به مشتريان واقعي تبديل كنند به دليل فراموش شدن يا به موقع پيگيري نشدن اين شانس را از دست داده اند. اين فراموشي‌ها آمار قابل توجهي را در شركت‌ها و سازمان‌ها به خود اختصاص داده اند كه با جلوگيري از آنها مي‌توان نتايج شگفت انگيزي را در كسب وكار مشاهده كرد.

 

ويژگي‌هاي كلي نرم افزار CRM

نرم افزار CRM به صورت خودكار وظايف و پيگيري‌هاي مشخص شده براي كارمندان را در زمان‌هاي معين به آن‌ها يادآوري مي‌كند.

 

اين نرم افزار تحت وب امكان اتصال به سانترال مركزي شركت يا سازمان شما را دارد؛ و روند آن به اين صورت است كه هر وقت تلفن شروع به زنگ زدن مي‌كند اطلاعات مشتري در سيستم نمايش داده مي‌شود كه به سادگي و به سرعت مي‌تواند به تاريخچه و سوابق مشتري دسترستي پيدا كرد.

اين سوابق عبارتند از: تماس هاي انجام شده، پيامك‌ها، ايميل‌ها، فكس ها، پيگيري‌هاي انجام شده، قراردادها، نمايش وضعيت كارهاي كنوني مشتري و اينكه همكاران در تماس هاي قبلي با مشتري چه مباحثي را دنبال كردند و نتيجه تماس هاي قبلي چه بوده است.

 

همچنين امكان انجام درخواست هاي درون سازماني مانند درخواست مرخصي, درخواست برگزاري جلسه و ساير درخواست هاي داخلي كه ممكن است در كسب و كار خود داشته باشيد را مي توانيد در نرم افزار CRM به راحتي هدايت كنيد.

مي‌توانيد آمار و نمودارهاي گويايي از وضعيت كسب و كار و سازمان خود داشته باشيد كه در تصميم گيري هاي اساسي به شما كمك بسيار زيادي خواهد كرد.

مي‌توانيد براي مطالعه‌ي بيشتر درباره‌ي نرم افزار CRM به سايت پارميسافت مراجعه كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ